- Anonyymi
Jo 80-luvun alussa levitti haarojaan suosikin kannessa, tiukoissa satiinishortseissa.
Runkkukamaa! :D03 - Anonyymi
Eikö ihminen saakaan enää valita? Sitä itsekkyydelle sopivaa , sitä mikä on oikein ja mikä väärin, mikä on totta mikä valhetta? Niinhän säkin teet.
00 - Anonyymi
Nuorekas? Ryppyinenhän tuo on, mulkosilmät lerpattaa pahasti. Ei pitkät hiukset, joita kannattaisi vähän uudistaa, kun on niin ohuet ja minihame tee nuorekkaaksi. On lähinnä kornin näköistä, kun ikä näkyy naamasta. Ei osaa edes uudistautua musiikillisesti, harmi sinänsä, kun lauluääntä on.
04 - Anonyymi
Onpa täällä taas junalauta ikävää porukkaa kommentoimassa. Mikä withu ihmisiä (?) vaivaa.
16 - Anonyymi
käytän sukkahousuja...äääätai siis oooo huh
00 - Anonyymi
jumala auttaa sielunesusu
00 - Anonyymi
Jaa. Kyllä Einistä näkee että on vanha nainen kuten kaikista jotka ikääntyvät. Mitään nuorekkuutta ei ole edes olemassa.
01 - Anonyymi
Minulla on koneella nytkin Einin kuvia, niitten parissa aika kuluu rattoisasti!
04 - Anonyymi
Miten se ite katsoo oman nuorekkuutensa??? Kyllä ikä näkyy ihanselvästi. Meikeillä saa ihmeitä aikaan ja minihameilla ja littereillä.... Ei se minusta yhtään nuorelta näytä.
Jos matkii Aira samuliinia noilla minimekoilla niin kaikkihan on nuoria sitten. Jos se siitä on kiinni.
Teattereissa saa maskeerauksilla ihmisen näyttämään tosi vanhalta tai sitten tosi nuorelta.
Ihmisen ikä näkyy kyllä ja vanhenee, vaikka kuika yrittää toisille sanoa että näytän 20 seltä, niin ei näytä.04 - Anonyymi
Eini laulelee työkseen ja omalle tililleen. Onko Suomi valtio jossa kansalaisilla on oikeuksia vai onko Suomi Oy Ab jossa toimihenkilöillä ei ole työehtosopimusta ja toimitekijällä oikeuksia. Miten vassarit liittyi tähän asiaan?
00