suomi24-logo
  • Anonyymi

    Eikö hänelläkään ole mitään muuta tekemistä

    0
    0
  • Anonyymi

    Taas yliampuva otsikko , ei mitään lukemisen arvoista taaskaan jutussa .

    0
    0
  • Melko paljon saa puhuakin jotta saa suun puhtaaksi siitä tietystä tavarasta.

    0
    0
  • Hyvä ettei siellä annettu viinaksia niinku temppareissa tms hömpissä, tällähän on paha tapa alkaa mukiloida naisia kännipäissään. Outoa muuten että nimenomaan vihreät pitivät kovaa mölinää siitä ihmeellisestä "tutkimuksesta"kun oma pesä on näinkin syvältä p**kottu ihan piikkipaikalta.

    0
    0
  • Anonyymi

    Toi Farmi Suomi on täysin pluffi ohjelma. Farmilla omia kirjavia kanoja mutta laavulla kisaavat keittävät leimattuja valkoisia kananmunia....SIIS LEIMATTUJA JA TARKISTETTUJA KANANMUNIA...hah, hah haa!

    0
    0
  • Anonyymi

    Voi ja voi, sekä lämmin leipä, eikö pekka ja antonio muuten saa julkisuutta, kuin näitten fckng TOSITV:N KAUTTA, kyllä pistää miettimään ex pressaehdokkaan homouden esiintuonti, ei näkynyt vaalimainoksissa!!, eipä sillä mitään väliä itselle ollut, tai no oli = salailu, siksi putosi mun kelkasta, eli olkaa vitun rehellisiä, koska rotat kaivaa kaiken paskan framille ja sit on peli menetetty jollekin täys idiootille. . . ku vaik matka aleksille.
    Aurinko lämmittää laihan luita, vai mitä kuikelo alex?

    0
    0
  • Anonyymi

    "Suun puhtaaksi"? Miksi se oli likainen? Tai, no... äläpä kerro sittenkään.

    0
    0