- Anonyymi
Nyt oli lähwtysaika 2 tuntia liian täyteen ympätty kaikenlaista silppuohjewlmaa. Alussa lähetysaika tuli täyteen tansseista ja pareista. Kun pateja alkoi tippumaan niin lähetysajan olisi voinut lyhentää 1 1/2 tuntiin puolessa välissä kisaa. Nyt oli liian paljon sitä ja tätä ,teko täyteohkelmaa. Tämä on ohjelma jossa parit vain tanssivat miten osaavat ja heidät arvioidaan. Siis eri tanssi lajit on se kohde ja tärkein. Kaikki muu pois ohjelmasta. Nämä tuomarit ovat jo vanhoja, yliikäisiä. Hallberg rintavakoineen, ne on jo nähty ylenmäärin, ja Uotinen pois. Tämä kiharatukkainen kolmas tuomari toivon jäävän, hän on virkeä.
00 - Anonyymi
Höpö ohjelma! Jouti jo loppumaan. Ihmeellistä pomppimista.
00 - Anonyymi
Onneks loppu. Onkohan ensi vuonnakin tuo pimee pimiä
02 - Anonyymi
Tyypillinen mtv:n ohjelma, täyttä tekopyhää paskaa
02 - Anonyymi
Ohjelma toistaa vuodesta toistaan, smat naamat tuomarit ja juontaja.
Kanavailla etenkin MTV 3 kiertää samat naamatsisäsiittoista.
Kuka jaksaa katsoa kun samat naamat on vuodesta toiseen on kanavalla, mainokissa, sarjoissa, juontajina ja aina samat eikö muita ole tosiaan.
Pimiää ,Nordmania, Saariluomaa ja iana samat joka sarjoissa ja ohjelmissa.
Eikö tuotanto, ohjaajat huomaa tätä ja kai jokin vastuu on johdolla. Kun smata henkilöt on aina. Onko tämä ahneutta vai sisäsiittoisuutta.
Tanssituomarit voi myös vaihtaa olleet jo liian kauan ja kalkkiksia. Uusia tuomareita ja tämä Kastanja ny ainakin tuomaroimaan.
Uusia tuulia ja haasteita kaivataan pikaisesti jo ensi kaudelle.00 - Anonyymi
Jees, oli ihan kiva katsoa, mutta mielestäni Kastanja ja Isaac olivat parempi. No, se on mikä se on.....
00 - Anonyymi
Eikö teillä ole parempaa tekemistä kuin kattoa ilimanaikusten tyrkkyjulkimoitten julkirynkytystä, alapäitten esittelyä yms.? Verkko on täynnä ilimasta pornua! Minkä tähen tätä kukkaan kattoo, en ymmärä. Mussiikki on huonua, tanssijat on huonuja, tuomareista en sano mittään... Kyllä täytyy mennä huonosti että viittii TTK:ta kattoa ja itte sanon että: TTK? EVVK!!
00 - Anonyymi
Pimiä on niin kateellinen Ernest Lawsonin voitoista, että näpäyttää ivallisesti ja katkerasti. Eipä osaa iloita eikä onnitella.
Kukahan tutkiva journalisti selvittäisi kuinka moni palautti ne Business Finlandin (BF) turhuuden markkinoille myöntämät 100.000 euron koronatuet ja mistä syystä. Ja kuinka monelta niitä perittiin "väkisin" takaisin ja mistä syystä, millä aikavälillä ja millä viivästyskorolla?00 - Anonyymi
Siellähän yksi oppilas jo bikinirannoilla. Kai häntäheikkiope mukana?!?!?!
00 - Anonyymi
Aivan mahtavat kiitokset siitä, että TÄMÄ PXSKA ON TÄLTÄ KAUDELTA OHI!
00