- Anonyymi
Hyvä kun tulee muutakin Mtv3lla kuin Pimiää, Nordmania, Saariluomaa ja Katajaa näitä samoja naamoja vuodesta toiseen.
Kuka päättää henkilösitä, ohjelmista ja naamat joka kanavilla ja eikä muille anneta tilaa.
Minusta MTV:3 n kanavat on jo useamman nuodne olleet ikään kuin tyrkkyjen kermaa.
Miljoona tuloilla ahnehditaan lisää ja vaikka kyynärpää taktiikalla.
Miettikää nyt ihan oikeasti siellä tuotannossa miskis amat naamat ovat aian ruudussa, eivät ole edes hyviä. Räkättejä riittää.
Mitenhän käy Ylen kun Tynkkyskä ja Ranne ovat ajamassa alas koko Yleä ja Wallinheimo vetää 15000 kokoomus palkkioita Ylellä ja yli 300 jää työtä vaille. Tämäkö on hallituksen työlinjaus lisää työttömiä kortistoon?00 - Anonyymi
Kiitos REINO, Ellen ja Jari. Olette niin ihania, kun tuotte iloa sieltä Italiasta asti tänne meille. Olkoon onni luonanne kaikissa hetkissä elämänne retkissä.
00 - Anonyymi
Vaihteeksi ihana ja erilainen ohjelma.
"Reino is the best"00 - Anonyymi
Jos sää sallii.
00 - Anonyymi
Ihana sarja. Ketään ei vainota, eikä tapeta. Tällaista lisää! Jos Italian juttu loppuu, niin elämästä Röykässä saisi varmasti kuvattua oman sarjansa!
00