- Anonyymi
Hävetään yhdessä, onneksi televisiossa on kytkin, että voi sulkea sen tuon seksiesityksen ajaksi, eihän tuo ole mikään Suomen edustaja vaan selvästi pornoleffapala, aitoa Tukiaista.
01 - Anonyymi
Erika Vikman!!! Tuo pornolaulaja joka on mennyt sinne orgasmeistaan laulamaan!!
Ja tämäkö pitäisi kannustaa voittoon!!
Hyvä luoja!!!03 - Anonyymi
Kannustetaan.
01 - Anonyymi
Onko mukana ensimmäistäkään tylsää heteroa ?
SETA
SETA00 - Anonyymi
Kyllä surkeita taas kerran..miksi Viisuista on tullut tollasta surkeaa sekunda showta? Maiden huonoimmat laulajat pääsevät koikkelehtimaan lavalla, kyse ei ole mitenkään siitä että he olisivat musiikillisesti todella taitavia. Erika ei osaa laulaa. Ja luulee olevansa seksikäs. Vaikka on tyrkky ja halpa. Tukiaisen pikkusisko ja Pippa possu.
00 - Anonyymi
Euroviisut oli pettymys!
Mielestäni TV ohjelmassa oli pahoja virhevalintoja. Kaikkinainen valojen välkyttely tekee halvan "markkinavaikutuksen" ja ärsyttää ja kiusaa katselijaa, Toinen rumalta vaikuttava menettely oli se, että kun taiteilija oli parhaillaan esiintymässä, niin sen selostajan pitää silloin olla hiljaa ja kuunnella ja taiteilijalle antaa esitysrauha, ja katselijoille samoin antaa rauha katsoa ja kuunnella taiteilijan esitystä. Tämä kiusasi katsojaa! Hyvää oli se, että Norjakin pääsi jatkoon. Kyllä varmaan Suomikin pääsee jatkoon toisessa erässä, näin arvelen!00 - Anonyymi
JEEEE.... Euroviisut on tulossa..... jeee.....
.... kroohhh.... pyyyhhhh..... krrroooohhh.... 😴😴😴😴😴😴00 - Anonyymi
Mukavaa, että Euroviisut saavat paljon huomiota mediassa. Finaalin ja karsintojen lisäksi näytetään myös harjoituksia, fanitapaamisia, artistien haastatteluita… Tuodaan esille artistien ystävien fiiliksiä, pukusuunnittelijoiden lausuntoja, lgbtq-aktivistien ajatuksia, Vöyrin kunnanjohtajan näkemyksiä…
Enemmänkin voisi kuitenkin näyttää. Tämän viikon ajaksi voisi esim. YLE peruuttaa kaikki muut ohjelmansa ja keskittyä vain ja ainoastaan Euroviisuihin.00 - Anonyymi
Hyvä Kaj!!!!
Eerikaa en edes kehtaa katsoa niin kova on myötähäpeä kun hän ihan Suomesta lähtee Baseliin runk..amaan yleisön edessä ja kiljuu että nyt tulin!
Yök!
Muut maat esiintyy taidokkaasti hienoin tanssiesityksin ja upea äänisten esiintyjien kera niin meidän Eerika marssii lavalle kumipuku päällä niinkuin amatzooni ja lykkää mikkiständin haaroihinsa julistaen tulevansa!!
Voi yhdenkerran!!!!00 - Anonyymi
Suomi kuva kirkastuu maailmalle hih.
01