suomi24-logo
  • Anonyymi

    Ei kiitos uusia naamoja välillä. MIten nämä samat kiertävät joka paikassa. eivät

    Olipa mikä kilpailu tahansa vuodesta toiseen kierretään ja Voicekin joka vuosi. Valmentajta pintaliitoasuissa mutt itse kilpailijat ja voittajat eivät pääse pinnalle lainkaan.

    Miksi näitä kisoja järjestetään lainkaan, turhaa rahan tuhlausta.

    Pitäisi kieltää nämä samat osallistujat joka kisaan, narsisteja riittää ja näitä pintaliitäjiä.

    0
    7
  • Anonyymi

    Ei voi olla TOTTA.

    0
    0
  • Anonyymi

    Kyllä tässä voisi jotain olla nimittäin Antiksi Antin paikalle nimittäin Lava- ja ravintolatanssiartisteistahan vaihtoon meni jo ajat sitten megasuosittu Antti Ketonen, mutta vakavasti otettua vaihdokkia ei vaan ole löytynyt. Onko viimeinkin on löytynyt uusi Antti? Tämä vieläpä laulaakin Antin äänellä ja tyylillä.

    Ehkä tässä on Anttia Antin paikalle.

    0
    23
  • Anonyymi

    Onhan Railiolla jyhkeä olemus ja lauluille riittää kaikupohjaa.

    0
    0
  • Anonyymi

    Onko yrittänyt menestystä jo aiemmin??

    0
    0
  • Anonyymi

    Antti Railiolla on komea ääni, mutta kovin on jo julkisuudessa "kulunut", joten mieluummin uusia tyyppejä kehiin.

    0
    4
  • Anonyymi

    Ja lavat täyttyisivät silloin myös nuorista naisista jotka tulisivat katsomaan noita komeita nuoria miehiä. Se olisi lavojen uusi tuleminen, ei hassumpaa.

    0
    2
  • Anonyymi

    Joooooooooo! Hyvä Antti!
    Enpä tiennytkään. Ehdottomasti kruunattava ja siitä suoraan treenaamaan kohti euroviisuja.

    0
    0
  • Anonyymi

    Kunhan Railio toipuu kunnolla leikkauksesta, hänestä saattaa tulla tanssipaikkojen vetonaula. Toivottavasti terveys kestää. Ei noin pian ison leikkauksen jälkeen ole taatusti ihan vauhdikas olo vielä, vaikka kipuja ei olisikaan ollut.

    0
    0
  • Anonyymi

    Makuasia, en tykännyt.
    Ääni sopii ehkä johonkin muuhun, mutta ei suomalaisen tangon tulkintaan.

    0
    2