- Anonyymi
Vähän aikaa katsoin tuota ns akkoin örveltämistä ja pistin telkun kiinni,aivan paska elokuva!yliammuttuja kohtauksia ja muutenkin juoni oli ihan perseestä!
25 - Anonyymi
En tykännyt. Känniörvellyselokuvia on Suomessa tehty liikaa!
20 - Anonyymi
Kun alkoholistit örveltää, siinä on vauhtia, älämölöä.
Ja välillä paska lentää, pitkin autonlavaa, kuten tässä, kulttuuristamme kertovassa elokuvassa.
Näin meillä Suomessa, 2025 ->
Mikään ei ole muuttunut, eikä muutu.
Kyllä, katsoin leffan alusta, loppuun.
Ps. Tänään 3.11 tulee uusinta.
Pss. En katso uusintaa.10 Tuli katsottua, kun oli aika paljon kehuttukin. No eipä ollut kaksinen, surkea kässäri ja muutenkin jumalattoman tylsä. Hyvin tehty känni - ja örvellyshuumori kyllä meikäläistä naurattaa, mutta tämä oli kaikkea muuta. Paha pettymys!
30- Anonyymi
En voi ymmärtää miksi sai 3 tähteä, puolikas olisi riittänyt.
Hirveetä kuraa, ja näyttelijä Elina Knihtilä, laihdutuskuurille!01 - Anonyymi
Olisi ollut edes 100 litraa pontikkaa.
00 - Anonyymi
En katsonut koska moinen leffa ei vaan kiinnosta pätkän vertaa.
00 - Anonyymi
Katsoin puoleen väliin, oli niin törkyiset ja likaiset asumukset ja vielä kauheampi rämä vanha navetta täynnä roskaa ja romua. Ja nää naiset, niin törkeitä ja tympeitä, ettei tollasia enää ole olemassakaan. Ääri likaiset paikat jossa kuvattu, ja ihmiset sottasia. Oli kuvattu niin että osittain kuin usvaa kuvassa, ei ollut tarkkaa kuvattu tarkoituksella. Sekundaa potenssiin 100.
06 - Anonyymi
Katsoin, enkä tykännyt. Oliko tämä siis olevinaan komedia ???
00 - Anonyymi
Kun ei herättänyt oikein minkäänlaisia tunteita missään vaiheessa. Tasapaksua vääntämistä, olisiko jossain kohdassa pitänyt nauraa? Ennakko-odotukset oli monien kehujen jäljiltä aika kovat, mutta pettymys oli suuri.
10