- Anonyymi
Naiselle ei kehity karismaa samalla tavalla, kuin ikääntyvälle miehelle, nainen alkaa vaan näyttämään kulahtaneelta.
02 - Anonyymi
Surullista, että vanha stara raahataan ohjelmaan. Oli hänellä kyllä paha olla, jännitti valtavasti ja yritti hillitä koko ajan pään tutinaa. Onko jokin sairaus kun tärinää?
Menestynyt kohtuu hyvin aikoinaan.01 - Anonyymi
Kovin oli paksussa meikissä ja liekö peruukki, kyllä sitä pitäisi uskaltaa jo jossain vaiheessa luovuttaa ja olla ihan luonnollinen tai edes vähentää meikkausta, kun kuitenkin se ikä näkyy vaikka mitä tekisi
02 - Anonyymi
Säälitti katsoa ne muutamat minuutit jotka katsoin häntä. Voi ettei olisi ollut ohjelmassa . Muistot hänestä kärsi pahan mahalaskun. Miksi pitä kuvata parin sentin päästä ikääntynyttä naamaa ja sama juttu nuorempien naisten paksuja meikkejä ja tursuhuulia. Huoohh.
01 - Anonyymi
Kuin virsi varvatulipellossa
00 - Anonyymi
Lyhyt tukka piristäisi, miksi pitää kamalaa peruukkia. Vaihtaisi kampaajaa. Laulut kyllä kelpaa, hyvää jatkoa Marion.
00