- Anonyymi
Elisalla oli kympin naisena oikeus haluta täydellistä suhdetta ja kun Matti ei kyennyt täyttämään hänen vaatimuksiaan oli luonnollista ettei Elisa halunnut enää tuhlata kallista aikaa epäonnistuneeseen suhteeseen, Tinderissä oli jo silloin kymmeniä parempia ehdokkaita odottamassa koeajoa. Elisa tulee vielä saamaan seksiä pursuavan romanttisen suhteen top ten könsikkään kanssa.
21 - Anonyymi
Tällaiset ohjelmat on todella miel.... krrrooohhh.... byyhhh..... jne. jne. 😵💫😵😖😡🤬
30 - Anonyymi
Elisa oli kyllä hirveä rakkikoira, ei antanut toiselle mitään mahdollisuutta, kun ei menty niin kuin hän olisi halunnut. Pitäisi muistaa, että tilanteessa on aina kaksi, eikä vika ole pelkästään toisessa, kuten Elisa moneen kertaan paukutti. Epämiellyttävä nainen!
190 - Anonyymi
Outo nainen, varmaan niin nymfomaani, että joka jätkän kanssa täytyy saada.
Myös asenne ja luonne oli hyvin omituinen sekä persoona. Mistä näitä itseriittosia ihmiisä sikiää ja hän antoi kyllä itsestään todella oudon kuvan.
Minä minä tyyppiä ja puhuu, puhuu ja miksi häne i ole tuohon ikään löytänyt sitä oikeaa eikä lapsiakaan ole. Sangen outoa.131 - Anonyymi
Ei ihme että Elisa on sinkku. Ja parisuhteet kaatuu. Paneminen jos on vaan sen mielessä niin sääliksi käy.
112 - Anonyymi
Mun mielestä matti oli typerä. Elisa olisi kepuuttanut Matin ja halunnut ihan normaaleja asioita. Ihmettelen yleensä miksi Matti meni koko ohjelmaan. Ihmettelen miksi Elisa oli siellä koska hänen kaltainen nainen kyllä saisi miehen ihan normaalissa kohtaamisessa. Ihmettelen netti deittailua muutenkin. Itse olen elänyt aikaa kun ei ollut nettiä eikä edes omia kännyköitä. Mitä eroa on ajassa ennen 1990 lukua verrattuna tähän aikaan. Helpompi on pettyä livessä kuin temusta tilatun markan paketin kohtaamisessa.
04 - Anonyymi
Vahvasti epäilen että Matti on näitä suklaaluukun rassaajia joka ei edes itselleen tunnusta taipumustaan. Kyllä muuten Elisan kaltainen nainen olisi saanut hänet houkuteltua hääyönä lemmeleikkeihin.
02 - Anonyymi
Elisa haluaa Aadolfin
11 - Anonyymi
Noh kyllä olen Matin kaa samaa mieltä! Et hetikö olis pitäny ??? Kyllä ne tunteet kehittyy jos on vetovoimaa!!
70 - Anonyymi
Matilla oli sentään aivan normaali suojeluvaisto.
Itsekin olen monta kertaa katunut kun en ole mennyt nuorena ja vapaan heti sänkyyn ja nauttinut siitä yöstä. Nyt +80v olen nähnyt heidän elämäänsä ja onneksi oli suojeluvaisto silloin nuorena.20