- Anonyymi00004
jutun voi lukea somesta siinä jani isä oikein hekumoi kun lapsi papalle muumioille antautauu maksako rahhoo,
10 - Anonyymi00005
Nykyisin nuoret naiset on niin vaatimattomia
Et kelpaa yli kasikymppisetkin05 - Anonyymi00010
Olisiko aika paljastaa totuus tästä suuresta ikäerosta. Onko todella Helmi Loukasmäellä vikaa korvien välissä vai kummallakin. Pelkästä rakjaudesta tässä ei varmaankaan ole. Moni nainen on hyötynyt naamalla "rikkaan talonpojan" ts. Molemmat hyötyneet. Ihmisillä on tapana salata totuus jopa pmakta itseltäänkin. Viimeiseen asti harrastet.ns. itsepetosta oman hyvinvoinnin perusteella. Julkisuudesta moni on hyötynyt ja tänä päivänä sos.media ym. Iskelmälaulajat ja Urheilijat on liikaa nostettu tänä päivänä tikun nokkaan. Markkinavoimat jyllää. Kansa tarvitsee sirkushuveja ja tirehtöörejä!
06 - Anonyymi00011
Joko Danny pani Helmin paksuksi? Laulu-ura ei ole edennyt ainakaan, Danny oli suosittu silloin, kun olen itse syntynyt ja olen nyt keski-ikäinen..
20 - Anonyymi00016
suomen humppa danny..ei mitään tekemistä musiikin kanssa...rahalla voi tehdä hirveitä..
voi hänen vanhempia...voi..voi....mutta varmaan kohta luonto hoitaa... sit on hillooooo..00 - Anonyymi00017
Mutta suurin kysymys: Miksi juuri Danny?
Eli olisiko Helmi Dannyn kans jos Danny olisikin vain pelkkä 83 vuotias tavis?
Luulisi että terveeseen suhteeseen kuuluu muutakin kuin pelkkä maine ja mammona.16 - Anonyymi00020
Danny on onnekas mies. Yli 80 vuotta mittarissa ja seurustelee 25-vuotiaan kauniin nuoren naisen kanssa. Kyllä kateellisia riittää. Jokainen terve mies haluaa nuorta naista, ei vanhaa kurppaa. Hyvä Danny & Helmi!
16 - Anonyymi00022
Nykynuoret naiset ole lapsien tekoon viehättyneitä. Menemällä vanhuksen kanssa kimppaan välttyy tältä päätökseltä joksikin aikaa. Saahan siinä hoiva
viettinsäkin testatuksi, riittääkö empatiaa loputtomiin ikälopunkaan vaatimuksille.11 - Anonyymi00024
Helmin "ura" on tasan yhtä pitkä kuin dänin jäljellä oleva elämä. toki perintöä varmaan on tulossa, että kullankaivuu varmasti kannattaa.
44 - Anonyymi00026
Onko Helmi raskaana??
03